Skip links

HAKKIMIZDA

DR. Burak Toprak

BİZ KİMİZ ?

Kliniğimizde panik atak, takıntılar (obsesif kompulsif bozukluk), depresyon, travma sonrası stres bozukluğu, dikkat eksikliği, bipolar bozukluk (manik-depresif) ,stresle baş etme, uykusuzluk ve bağımlılık gibi hastalıkların son yıllarda giderek arttığını görmekteyiz.
Giderek artan stresör faktörlerin psikolojik rahatsızlıklara zemin hazırladığı ve psikolojik rahatsızlıkların beden sağlığımızı bozduğu, sosyal ve mesleki performans kaybına neden olduğu bilinmektedir. Kliniğimizde psikiyatrist ve psikoterapist eşlğinde yaşamış olduğumuz psikolojik zorlanmaların nedenleri saptanarak bütüncül bir yaklaşımla en iyi ve en etkili tedaviyi yapmaya çalışıyoruz.

accompaniment during abortion process 1

DR. Burak Toprak

EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

 DR. Burak TOPRAK

DR. Burak TOPRAK

Psikiyatrist
Merve Pehlivan CAMBAZ

Merve Pehlivan CAMBAZ

Uzman Klinik Psikolog
Zeynep Külahlı

Zeynep Külahlı

Uzman Klinik Psikolog
Zeynep Canpolat

Zeynep Canpolat

Psikolog

DR. Burak Toprak

SIKLIKLA SORULAN SORULAR

DR. Burak Toprak

BAŞLICA TESTLERİMİZ

1

1 1

Dikkat Testi (Moxo)

Dikkat Testi MOXO, DEHB-DEHB dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğunu teşhis etmeye yardımcı olan bir testtir. Çocuklar ve yetişkinler için geliştirilmiş olan bu test Hiperaktivite Bozukluğu tanısına yardımcı olmaktadır

2

2 1 1

Kişilik Testi (Mmpi)

MMPI testi, kişilik özelliklerini bilimsel ve objektif olarak ortaya koyan, bireyin kişisel ve toplumsal uyumunu nesnel açıdan değerlendirmeyi hedefleyen bir testtir. Değerler ve davranışların yanında psikopatolojik belirtiler hakkında da doğru ve farklı bilgiler sağlar.

3

3 1 1

Zeka Testleri

Bu test ile bireyin beyninde yer alan her bir bölgenin işlevi gözlemlenir ve bu bölgelerden hangilerinin baskın veya zayıf olduğu belirlenir. Böylece bireyin yüksek performans gösterdiği alanlar ortaya çıkar. Tek bir test olmamakla birlikte kullanım amacına uygun değişiklikler göstermektedir.

4

4 1 1

Rorschah Testi

Rorschach testi, deneklerin algılarını mürekkep lekelerini kullanarak analiz eden psikolojik bir testtir. Bazı psikologlar, bir kişinin kişilik özellikleri ve duygusal işleyişini incelemek için bu testi kullanır.

DR. Burak Toprak

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Burak Toprak

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için Cookie'leri kullanır.